GDZIE KUPIĆ PRODUKTY NSP?


Produkty Natures Sunshine Products (NSP), są to preparaty o najwyższej jakości i efektywności, które dotychczas mieliśmy okazję spotkać. Cieszymy się, że Państwo postanowili przekonać się o tym osobiście. Na naszej stronie internetowej podane są ceny detaliczne, które są o 30% wyższe od cen hurtowych. Macie Państwo nadzwyczajną możliwość otrzymania dostępu do nich po cenach hurtowych. W tym celu należy zarejestorwać się podczas robienia zamówienia.

Nowe osoby przy pierwszym zamówieniu zamawiają dowolne produkty NSP + 5zł za kartę VIP i katalog lub promocyjny zestaw SUPER START DO ZDROWIA zawierający najlepsze produkty z oferty Nature's Sunshine. Macie Państwo zestaw produktów opracowanych przez biologów na witaj dla osoby która chce mieć efekty wstępując na drogę czynnej profilaktyki ten program tak został opracowany by osoba na dzień dobry miała gwarancje efektu w programie suplementacyjnym pomyślano o równowadze zasadowo kwasowa organizmu wzmocnienie organów wewnętrznych zniwelowanie stanów zapalnych czy też wyrzucenie wolnych rodników.

W skład zestawu SUPER START DO ZDROWIA wchodzą bestsellery NSP: sztandarowy wyciąg naturalny - Chlorofil w płynie; napój wielo­owocowy Zambroza; rewelacyjna maść do masażu Tei-fu Bakterie Bifidophilus w kapsułkach, kwasy tłuszczowe Super Omega3 oraz; Zestaw niezbędnych organizmowi minerałów i witamin - Wapń plus witamina D albo SOLSTIC Energia z Natury. Promocyjna cena zestawu z Kartą VIP Klienta - 386 zł. (daje 100 PV bonus). Normalna cena detaliczna tych produktów bez promocje - 682 zł (Cena zestawu z Solsticem). W przypadku zamówienia zestawu produktów NSP o nazwie SUPER START DO ZDROWIA opłaty za kartę VIP-klienta nie pobiera się. To i wszystkie kolejne zamówienia, nawet na jedno opakowanie dowolnego produktu, zrealizujecie Państwo po cenie hurtowej tj. bez naliczenia 30% marży detalicznej. Oprócz tego od wszystkich zamówień złożonych poprzez kartę klienta VIP będzie naliczana dodatkowa bonifikata CASHBACK w wysokości od 5% w górę.